Tijdens deze opleiding leer je hoe je een bedrijf met dieren runt. Je leert als bedrijfsleider dierverzorging de verantwoordelijkheid te dragen voor de verdeling van alle werkzaamheden en de voortgang te bewaken. Ook leer je leidinggeven aan medewerkers.

Verschil tussen BOL en BBL

Bij Terra kun je een BOL- en BBL-opleiding volgen. BOL staat voor BeroepsOpleidende Leerweg. Bij een BOL-opleiding ben je het grootste deel van de week op school en loop je daarnaast stage om praktijkervaring op te doen. BBL staat voor BeroepsBegeleidende Leerweg. Bij een BBL-opleiding werk je 3 of 4 dagen per week en ga je 1 of 2 dagen per week naar school. Omdat je werkt, krijg je vaak ook salaris van het bedrijf waar je werkt. Deze BBL-opleiding kun je alleen in Meppel volgen.

Meer informatie over deze opleiding

In het kort

Run je eigen bedrijf in de dierenwereld! Je leert niet alleen alles over dieren,...

Meer informatie

Na je opleiding

Diploma op zak? Dit kun je nu gaan doen!

Meer informatie

Handig om te weten

Toelatingseisen, kosten en dingen die handig zijn om te weten vind je hier.

Meer informatie

Studie in cijfers

Hoe goed scoort deze opleiding? Bekijk hier de cijfers en statistieken.

Meer informatie

Interesse in de opleiding Dierverzorging | Bedrijfsleider?

Ontdek meer in de brochure of neem contact met ons op via mail of telefoon en stel je vragen.

Vragen over de opleiding?

Bereikbaar van ma t/m vrij 09:00 - 16:00 uur.

Andere interessante opleidingen bij Terra MBO

Thema afbeelding bij opleiding Opzichter/uitvoerder Hovenier

Opzichter/uitvoerder Hovenier

BOL BBL Niveau 4 3 jaar Groningen Meppel

Ben jij graag buiten in de natuur aan het werk, maar vind je het ook leuk om dingen te regelen en met anderen te overleggen? Als opzichter/uitvoerder Hovenier leer je hoe je groene ruimtes kunt ontwerpen. Je leert over tuinontwerp, plantkunde, bodemkunde en onderhoudstechnieken.

Thema afbeelding bij opleiding Opzichter/uitvoerder Natuur, water en recreatie

Opzichter/uitvoerder Natuur, water en recreatie

BOL BBL Niveau 4 3 jaar Meppel

Ben jij graag buiten in de natuur aan het werk, maar vind je het ook leuk om dingen te regelen en met anderen te overleggen? Als opzichter/uitvoerder groene ruimte doe je het allemaal. Je leert hoe je gebieden duurzaam kunt beheren en ontwikkelen. Je leert over ecologie, waterbeheer, recreatieplanning en natuurbeheer.

Thema afbeelding bij opleiding Natuur, Water en Recreatie | Vakbekwaam medewerker

Natuur, Water en Recreatie | Vakbekwaam medewerker

BOL BBL Niveau 3 3 jaar Meppel

Combineer praktisch werk met onderzoek. Je onderhoudt het groen, doet onderzoek in natuurgebieden, checkt de waterstand, werkt met machines of organiseert een educatief programma. Lekker buiten aan het werk!