Ik ben
Geïnteresseerd in:
Wis filters
Geplaatst | 14 november 2019

Proeven aan MBO Groen

Maandagmiddag 12 februari 2018 organiseert Terra Emmen MBO een middag met workshops voor alle derde- en vierdejaars leerlingen van de VMBO-scholen uit Emmen en omgeving. Alle derde en vierdejaars leerlingen zijn hiervoor van harte uitgenodigd. Zij kunnen kennis maken met onze school, het onderwijssysteem en de door hun gekozen opleiding. Aan alle docenten van de vmbo-vestigingen vragen we dit ook bij de leerlingen onder de aandacht te brengen.

Wanneer: Maandagmiddag 12 februari 2018 van 12.30 uur tot 15.30 uur
Waar: Terra Emmen, Noordbargerstraat 75 te Emmen

Leerlingen van klas 3 of 4 van het vmbo kunnen zich opgeven voor één workshop. Zij krijgen een korte uitleg over hoe het onderwijs bij Terra Emmen eruit ziet. Vervolgens kunnen zij kennis maken met de door hun gekozen opleiding. Onze leerlingen en/of docenten organiseren de activiteiten. Deze vinden plaats op school (twee workshops) of op een praktijkbedrijf (één workshop). De begeleiding wordt verzorgd door onze vakdocenten.

De leerling kan daarbij kiezen uit de volgende opleidingen:
•Natuur, tuin en landschap
•Dierverzorging
•Paraveterinair
•Paardenhouderij
•Veehouderij (één workshop)
•Akkerbouw (één workshop)
•Loonwerk
•Bloem en styling

Leerlingen kunnen zich opgeven via een mail met vermelding van hun naam en niveau (BB/KB/GL/TL) bij h.holzhauer-hut@terra.nl, opgeven kan tot uiterlijk woensdag 7 februari 2018.

Bij vragen kan contact opgenomen worden met H. Holzhauer-Hut en C.M. Bosman-Adema, decanen/docenten Terra Emmen MBO, via tel. 0591-669040 of mail h.holzhauer-hut@terra.nl en k.bosman-adema@terra.nl.
 

Deel dit op